Transport

Transport to nasza domena. Od 2007r świadczymy krajowe i zagraniczne usługi
transportowe rzeczy. Jesteśmy bardzo elastyczni na wymagania rynku oraz potrzeby klientów. Zapewniamy terminowość dostaw oraz bezpieczeństwo przewożonych towarów.

Specjalizujemy się w transporcie sprzętu medycznego (ultrasonografy, tomografy, RTG, Lunar Echokardiografy, Respiratory itp.). Mamy również duże doświadczenie w przewożeniu sprzętu elektronicznego.,

Nieustannie modernizujemy flotę samochodową. Swój tabor uzupełniliśmy o pojazdy z ogrzewaną przestrzenią ładunkową, dlatego nawet najdelikatniejszy sprzęt medyczny/elektroniczny jest przewożony w komfortowych warunkach, gotowy do zainstalowania u klienta.

Dysponujemy zespołem doświadczonych kierowców, którzy fachowo zabezpieczają ładunek na czas transportu oraz bezpiecznie rozładowują go u Klienta, wprowadzają do miejsca docelowego. W razie potrzeby rozpakowują także sprzęt i zabierają zbędne opakowania.

Nasze pojazdy wyposażone są w systemy GPS i GPRS. Jesteśmy w ciągłej łączności GSM z naszymi kierowcami. Wszystkie samochody są monitorowane systemem Monitoring 24h, co zapewnia bezpieczeństwo Państwa towaru. Każdy powierzony nam ładunek jest ubezpieczony OCP Przewoźnika. Ponadto, nasze samochody spełniają wysokie wymagania europejskie dotyczące norm bezpieczeństwa i ochrony środowiska – Euro 5.

Doświadczenie jakie nabyliśmy przy transportach tak czułych i delikatnych urządzeń jakimi są sprzęt medyczny i elektronika, pozwala nam realizować te i inne transporty z wielką uwagą i dbałością o towary naszych Klientów.

Przy długoterminowych kontraktach, jesteśmy skłonni do powiększenia oraz dopasowania floty do indywidualnych potrzeb Klienta.