Transport sprzętu medycznego

Urządzenia medyczne są jednym z najdelikatniejszych, najwrażliwszych i najcenniejszych towarów jakie transportujemy. Wyposażyliśmy nasze pojazdy w ogrzewanie postojowe Webasto, dzięki czemu dysponujemy ogrzewaną przestrzenią ładunkową. Przewóz sprzętu medycznego w takich warunkach jest bezpieczny, a delikatne podzespoły elektroniczne nie są narażone na wahania temperatury.

Nasze pojazdy wyposażone są także w systemy GPS i GPRS. Jesteśmy w ciągłej łączności GSM z naszymi kierowcami. Wszystkie samochody są monitorowane systemem Monitoring 24h, co zapewnia bezpieczeństwo Państwa towaru. Każdy powierzony nam ładunek jest ubezpieczony OCP Przewoźnika. Ponadto, nasze samochody spełniają wysokie wymagania europejskie dotyczące norm bezpieczeństwa i ochrony środowiska – Euro 5.

Mamy doświadczenie w transportowaniu takich urządzeń jak mammografy, aparaty RTG i USG, inkubatory, stacje AW i IDI, densytometry, a także oferujemy transport specjalistyczny do przewozu rezonansów magnetycznych czy tomografów komputerowych.

Przewóz sprzętu medycznego

Wykwalifikowany zespół pracowników sprawnie pakuje towar, odpowiednio go zabezpieczając, a dzięki utrzymaniu temperatury w przestrzeni ładunkowej, po rozładowaniu jest gotowy do podłączenia do sieci. W razie potrzeby, służymy pomocą przy rozpakowaniu i zainstalowaniu urządzeń. Zbędne opakowania zabieramy ze sobą.

Współpracujemy z importerami, dystrybutorami, szpitalami, klinikami i laboratoriami. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży transportowej oraz transport urządzeń medycznych, pomagają nam podejmować się coraz to nowych wyzwań.

Jesteśmy firmą z Warszawy, ale świadczymy usługi na terenie całej Polski i Europy.

Rzetelność i niezawodność firmy potwierdzają nasi Klienci.